Droonikoolitused

Droonimaailm on Eesti vanim ja suurima kogemustepagasiga droonikoolitaja Eestis. Meie käe all on valminud suur hulk erineva tõstejõuga multikoptereid ja kaamerate stabilisaatoreid. Ühtlasi on Droonimaailm tunnustatud DJI remondikeskus Euroopas.

Koolitused toimuvad igakuiselt Droonimaailma Droonikeskuses.

Droonimaailma Droonikoolitus on meeldiv kingitus igale drooni või fotograafia huvilisele. Koolituste kinkekaartid leiad SIIT.

Vaata saabuvaid droonikoolitusi koolituste kalendrist

Võimalik on meid kutsuda grupikoolitust läbi viima Teie poolt valitud ajal ja kohas.
Küsimuste ja ettepanekute korral kirjutage meiel info@droonimaailm.ee

Droonikoolitus "Basic"

Droonikoolitus “Basic” on mõeldud eelkõige alustavale või juba ala juurde jõudnud droonipilootidele. Neile, kes soovivad, et tema droon terveks jääks ning oskaksid oma õhusõidukit heaperemehelikult käidelda ja ohutuse tagada nii kodus akusid hoides kui ka drooni juhtides.

Fotokoolitus droonipiloodile

UUS! Pärast koolitust oskab kursusel osalenu arvestada erinevaid ilmastikutingimusi ning seadistada droon vastavalt keskkonnale. Oskab planeerida parima ajastuse ja valguse droonifoto tegemiseks. Oskab kasutada Adobe Lightroomi ja Photoshopi fototöötluse eemärgil.

Droonikoolitus "Extended"

Droonikoolitus “Extended” on mõeldud neile kel soov lennutada suuremaid multikoptereid, kui karbitooted. Koolitusel räägime multikopterite olemusest, võimalustest, ehitusest ja kõigest muust mis multikoterite lennutamisel oluline. Koolituse kestab terve päeva.

Koolitusel osalemiseks lisa antud toode oma ostukorvi ja märgi märkustesse sobiv
kuupäev või saada meile e-kiri info@droonimaailm.ee

Droonikoolituse kinkekaartid

Koolitusel osalenud räägivad

Tänan kõigi nimel toreda koolituse eest! Saime teada, et mis suunas edasi liikuda ning millele rohkem tähelepanu juhtida. Eelkõige silmas pidades, et kasutada oma drooni efektiivsemalt ja ohutumalt.” Riho Anton (AS Tallinna Sadam)

Abi oli kindlasti, eeskätt hoiustamise osas ja lennutamise õigusliku poole pealt. Isiklikult olen juba natuke lennutanud drooni ja see hõljutamise osa õues oli mul juba endal läbi proovitud, kuid teistele oli see uus. Arvan et põhilised küsimused said vastused ja edasine ongi ainult praktika-praktika-praktika. Võiksite kaaluda ka näiteks eestikeelsete õppevideote loomist. Soovitan kindlasti algajatele läbida droonikoolitus kui vähegi võimalik ja näiteks firmale kes selle soetab, võib-olla jääb nii mõnigi droon terveks.” Mario Mõttus (Eesti Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused)

“Koolitaja on drooninduse valdkonnas kindlasti üks Eesti parimaid spetsialiste. Olin ka eelnevalt teemaga kursis. Pigem sain aru, et teadmised kinnistuvad kõige paremini praktika käigus. Kogu info oli suure väärtusega, ülevaade droonist, selle kasutusvõimalustest ja sellega seotud ohutegurid (akude laadimine-hoidmine)” –  (Eesti Keskkonnainspektsioon)

 

Turvalist lennutamist soovib,
Henry Tombak / koolitaja (- CEO)
droonimaailm-250px-01-01