Drooniremont, ehitus ja hooldus

Droonimaailm.ee pakub droonihooldust, seadistamist ja uuendust erinevatele multikopteritele. Samuti abistame kaameraaluste ehk gimbalite seadistamisel. Kontrollime mootoreid, balansseerime propellerid, seadistame Futaba, Spektrum jt kaugjuhtimispulte. Programmeerime ka erinevate fotokaamerate kaugjuhtimist läbi CAMremote Pro kontrolleri: (zoom, rec-af-shoot, iso, ava ja säri) reaalajas muutmist sinu pulti. Meie pädevuses on ka videolinkide ja telemeetria ehitus ning palju muud. Viime läbi testlennud ja ka esmalennud meie lennuplatsil. Oodatud on kõik nii vanad kui ka uued drooniomanikud.

Soovikorral teeme õnnetusjuhtumist ekspertiisi, selgitamaks välja õnnetuse põhjused – vaata näidist siin: Eskepriisiakti_näidis

Oleme Euroopas tunnustatud “DJI Service Center” ehk hoolduskeskus. Remondime, ehitame ja hooldame kõiki droone alates DJI toodetest kuni tõsisemate multikopteriteni välja. Samuti ehitame eriotstarbelisi droone – alates kaua lendavatest, filmitööstuses kasutatavatest, põllumajanduses ning kuni inspekteeritavate droonideni. Lisaks ehitame eriotstarbelisi droone ehk UAV´sid mitmetesse teistesse tööstuslikesse valdkondadesse. Rohkem infot meie (inglisekeelsel) veebilehel: www.professional-multirotors.com

DROONIDE REMONT

Kõikide DJI toodete detailid kui neid laos pole, saabuvad 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimisest. Soovid oma drooni lasta spetsialistidel üle vaadata või hinnata? Drooniremondi maksumuse kalkulatsiooni tegemiseks ja hinna teada saamiseks on meil enne tarvis drooniga tutvuda. Droonimaailm.ee on kindel valik Eestis, kelle poole drooniremiondi, ehituse või droonihoolduse osas pöörduda.

Vea defekteerimine 1h / 45€ +KM.
Broneeri aeg: info(at)droonimaailm.ee või helista meile
tööpäevadel: +372 68 78 770 | E-R: 10.00-16.00

 

Kui soovid kindlustjusjuhtumi puhul vea defekteerimise akti, siis palun lae alla ning täida vorm: klõpsates siin ning saada see meile koos drooniga!


Broneeri aeg drooniremondiks – täida allolev vorm:

DJI Phantom 4 Pro taastamine


PS! Vaata ka läbilõiget meie tööst aastate jooksul ning mida huvitavat veel meie laua peal on olnud – klõpsa SIIN


Turvalist lennutamist soovib,
www.droonimaailm.ee
droonimaailm-250px-01-01