Drooniremont, ehitus ja hooldus

Droonimaailm on eelistatuim droonide remondikeskus Eestis. Oleme abiks erinevate droonikoolituste läbiviimsel,  droonihooldustel, seadistamisel ja tarkvarauuenduste tegemisel erinevatele multikopteritele e. droonidele. Samuti abistame stabiliseeritud kaameraaluste ehk gimbalite seadistamisel. Meie pädevuses on ka videolinkide ja telemeetria ehitus ning palju muud. Viime läbi testlennud ja ka esmalennud meie lennuplatsil. Oodatud on kõik nii vanad kui ka uued drooniomanikud.

Soovikorral teeme õnnetusjuhtumist ekspertiisi, selgitamaks välja õnnetuse põhjused – vaata näidist siin: Eskepriisiakti näidis

Oleme Euroopas tunnustatud “DJI Service Center” ehk hoolduskeskus. Remondime, ehitame ja hooldame kõiki droone alates DJI toodetest kuni tõsisemate multikopteriteni välja. Samuti ehitame eriotstarbelisi droone – alates kaua lendavatest, filmitööstuses kasutatavatest, põllumajanduses ning kuni inspekteeritavate droonideni. Lisaks ehitame eriotstarbelisi droone ehk UAV´sid mitmetesse teistesse tööstuslikesse valdkondadesse. Rohkem infot tööstuslike droonide kohta leiad meie (inglisekeelsel) veebilehel: www.professional-multirotors.com

DROONIDE REMONT

Kõikide DJI toodete detailid kui neid laos pole, saabuvad 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimisest. Soovid oma drooni lasta spetsialistidel üle vaadata või hinnata? Drooniremondi maksumuse kalkulatsiooni tegemiseks ja hinna teada saamiseks on meil enne tarvis drooniga tutvuda. Droonimaailm.ee on kindel valik Eestis, kelle poole drooniremiondi, ehituse või droonihoolduse osas pöörduda.

Vea defekteerimine 1h / 45€ +KM.
Broneeri aeg: info(at)droonimaailm.ee või helista meile
tööpäevadel: +372 68 78 770 | E-R: 10.00-16.00

 

Kui soovid kindlustjusjuhtumi puhul vea defekteerimise akti, siis palun lae alla ning täida vorm: klõpsates siin ning saada see meile koos drooniga!


Broneeri aeg drooniremondiks – täida allolev vorm:
Turvalist lennutamist soovib,
www.droonimaailm.ee
droonimaailm-250px-01-01