Droonimaailma järelmaks

Sa ei soovi maksta kogu summat korraga? Tasu osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Droonimaailma järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Droonimaailma järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. Droonimaailma järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga. Droonimaailm pakub koostöös ESTO AS-iga järelmaksuvõimalust valitud Droonimaailmast ostetud toodetele ja teenustele koguväärtusega kuni 2500€.

Vali ise nii sissemaksu summa kui ka periood

  • Intess alates 0% Lepingutasu alates 0 eurost Periood kuni 3 aastat;
  • Järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda;
  • Näiteks 2000-eurose laenusumma puhul 36 kuuks fikseeritud intressiga 11% algsummalt aastas ja lepingutasuga 15 eurot on krediidi kulukuse määr 22.52%, kuumakse suurus 75.21 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2707.4 eurot.

TÄHELEPANU!

Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Droonimaailma järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Järelmaksu saad valida ostu sooritamisel “Kassas” ning valides alt maksemeetodite juures:
Droonimaailma järelmaks.