Ettevõtest

Droonimaailm.ee | Aeromeedia OÜ juured ulatuvad tagasi 2012 aastani, kus olime rohkem orienteerunud droonifotode ja droonivideote tegemisele õhust. Selle aja jooksul kasvas meil välja suurima valikuga droonide ja nende tarvikute veebipood Euroopas (vt. www.professional-multirotors.com) – ja ka erinevate tarnijate ning edasimüüjate võrgustik alates Inglismaast ja lõpetades Hong-Kongiga. Peale mitut edukat aastat tegutsemist Euroopa turul, võtsime plaaniks Droonimaailm.ee kaudu ka Eesti turule senisest tõsisemalt meie teadmisi ning oskusi panustada. Oleme alati püüdnud sammu pidada selle kiiresti areneva valdkonnaga ja meie huvi viis kolmelt teljelt stabiliseeritud kaameraalusteni. Selle nö hingeldama paneva võidujooksu keskel on välja kasvanud meie enda innovatiivne toode “Steady” nimeline kaameraalus ehk kaamera gimbal, mis on nüüdseks üle maailma paljude professionaalide eelistatud käsitööna valminud kaamera gimbal ja saavutanud kasutajate seas palju heakskiitu.

Meie peamised tegevusvaldkonnad on järgmised:

VEEBIPOOD
www.droonimaailm.ee on maailma tuntuimate kaubamärkide nagu DJI Innovations, Gens Ace (Tattu), Wingtra, Fatshark, Immersion FPV,  VulcanUAV ja Freefly esindajad Eestis.

KOOLITUSED
Viime läbi droonikoolitusi algajatest droonihuvilistest alates kuni professionaalsete kinofilmide tegijateni välja. Vaata BASIC ja EXTENDED koolitusi www.droonikoolitus.ee´st

DROONIREMONT, EHITUS JA HOOLDUS
Oleme Euroopas tunnustatud “DJI Service” hoolduskeskus Eestis ja hooldame kõiki DJI karbitoodetest kuni tõsisemate multikopteriteni välja. Samuti ehitame eriotstarbelisi droone – alates kaua lendavatest kuni filmitööstuses kasutatavateni välja. Lisaks ehitame eriotstarbelisi droone ehk UAV´sid mitmetesse teistesse tööstuslikesse valdkondadesse. Rohkem infot meie drooniremont, ehitus ja hooldus lehel.

Meie sõsar ettevõtmise Aerovideod.ee -/ Dynamicfilms.ee kaudu saab abi ka maineklippide -/videote tegemisel, alates stabiliseeritud kaameraalustega maast filmides kui ka droonidega õhust filmides – kuni hilisema video montaažini. Droonidega õhust pildistamine- ja filmimine on võimalik aastaringselt – saatke meile päring läbi kontaktivormi või helistage meile ja rääkige plaanist. Võta meiega ühendust helistades: +372 6878770 või saada meile e-kiri: info(at)droonimaailm.ee
Droonifotod ja droonivideod, droonikoolitus, lennuluba, pood, hooldus, ehitus, müük ja rent.