Droonimaailm.ee - Suurima kogemusega drooniekspert Eestis | Tel: 68 78 770

logo

PRO Endurance microSD kaart

28,37 

Laos1

Saadavus: Laos 1

Ainult 1 laos

Võrdle

PRO Endurance microSD kaart

  • Kuni 140 000 tundi salvestusi
  • Salvesta ja esita FHD/4K
  • Olulised andmed on hoitud

Ülim vastupidavus, mis sobib turvaseadmetele

Ära muretse selle pärast, kas seade salvestab. Samsungi PRO Endurance on mõeldud kaua vastu pidama, tänu millele sobib ideaalselt turva-, parda- ja kehakaameratele. Salvesta olulised hetked kõrge eraldusvõimega ka nõudlikes oludes.

Salvesta ja esita FHD/4K

PRO Endurance optimeerib suurte videofailidega tegutsemist lugemis- ja kirjutamiskiirusega kuni 100/40 MB/s¹. Lisaks, FHD ja 4K eraldusvõime tugi tagab oluliste hetkede selge jäädvustamise, nii et detailid on olemas, kui neid vajad.

Olulised andmed on hoitud

PRO Endurance kaitseb andmeid ka nõudlikes oludes, olgu nendeks rasked ilmastikutingimused või pikaajaline kasutus. Oleme seda erinevatel viisidel testinud ning see on tõestatult magneti-¹, röntgeni-², vee-³, põrutus-⁴ ja kulumiskindel⁵ ning peab vastu temperatuuris alates -25°C kuni 85°C⁶.

Maailma välkmälu esinumber

Suurepärase jõudluse ja töökindluse tagab vaid maailma välkmälu esinumber 2003. aastast. Kogu püsivara ja komponendid, sealhulgas Samsungi maailmakuulsad DRAMi ja NANDi, toodab ettevõte ise, tagades täieliku integratsiooni ja usaldusväärse kvaliteedi.

Spetsifikatsioonid

Kiirus

Read : up to 100 MB/s, Write : up to 40MB/s * Performance results are based on internal testing

Kiiruse klassU3, V30, Class 10 LiidesUHS-I (SDR104)
Kaal 0,5 kg
Mõõtmed 15 × 5 × 5 cm
0 0 Üles