Teised Meist

Mavic 2 Pro sai uued jupid külge. Kõik ideaalne. Teenindus meeldivalt kiire ja väga sõbralik. (Timo, Facebook)
Väga asjalik ja sõbralik teenindus, kiire lahendus minu probeemile. Soovitan väga. (Jants, Facebook)
Soe ja kiire teenindus, julgen soovitada! (Peeter, Facebook)
Kihvtid tegelased, lai haare, hingega asja kallal. Aastaid neilt DJI kaupa ja maailmatasemel akusid tellinud, tihti soodsam kui välismaal! Tarnib ka suuremahulisi akusid mida täna piirangute tõttu mujalt juba raske saada. Vähesed arusaamatused kiirelt sirgeks räägitud. Paindlik suhtumine. Garantiiasi korda aetud. Pakid kiirelt saabunud, isegi kaugemalt eritellimuskaubal. Vahel ka kingitused sees siis lahtipakkimine nagu jõulud, mida veel tahta. Minult respect! (Marek, Facebook)

Soovin jagada kogemust, et teenindus droonimaailmas on igatahes tasemel. Jäin ootamatult tiivikutega hätta Jõulu esimesel pühal kui enamik poode kinni mis kinni, aega oodata polnud kuid pildistamine juba kokku lepitud. Üleskutsele reageeris Droonimaailm.ee kes ei pidanud paljuks abikäsi ulatada ka sel vaiksel jõulupäeval. Suured-suured tänud ning kindlasti tekitas see tunde ka edaspidi koostööd teha. Soovitan soojalt! Mina tänan! (Martin, Facebook)

Ülimeeldiv teenindus! Super! (Henry, Facebook)
Õnnestus enda phantom 3 puruks kukutada ja droonimaailm oli suureks abiks drooni reanimeerimisel. Sain varuosad kiirelt ja lisaks meeldiva teeninduse ja palju nõuandeid ja soovitusi. Alguses tundus Kohilasse sõit natuke kauge, aga tegelikult asub ju üsna Tallinna lähedal. Vajadusel küsin kindlasti ka hiljem abi ja soovitan ka teistele. (Rain, Facebook)
Soovitan soojalt väga meeldiv ja tore koht! Annavad nõu kui vaja ja remonditööd on kvaliteetsed, teostus on kiire ja korralik ja hoiavad kõigega kursis! (Tevor, Facebook)

Kiiresti ja hästi tehtud töö ning super teenindus ja suhtlus! (Sten, Facebook)

Droonimaailmaga teeme koostööd juba ca pool aastat. Droonimaailma ja Henryt iseloomustab eelkõige: abivalmidus, professionaalsus, innovaatilisus. Olenemata ajast ja päevast on võimalik leida lahendus oma tehnilistele probleemidele või saada lisainfot (loe: näpunäiteid) drooninduse/lennutamise sujuvamaks teostamiseks. Eesti on küll väike, kuid tänu Droonimaailmale on sul võimalik Eestit hoopis teise vaatenurga alt näha. “Citius. Altius. Fortius” – mitte ainult olümpiadeviis vaid sõna otses mõttes iseloomustab see Droonimaailma tegemisi.

Ustavad kliendid tänavad! (Mar Kro, Google)

Teavad mida teevad, vajadusel suudavad mõleda ja pakkuda “raamist välja” ideid ja lahendusi!! (Hans, Google)

Pikaaegsed kogemused. Alati aitavad leida ideedele parima lahenduse. Soovitan. (Karl, Google)
Oskan hinnata vaid fotode kvaliteeti. Mitte ükski teine meetod ei võimalda nii kvaliteetset ja täpset 3D kuva. Helikopterite ja lennukite omavibratsioon on kahtlemata suurem kui droonidel. Suure lahutusega piltidelt ei ole näha lähipikselite vibratsioonile viitavaid triipe. (Tiit, Google)
Kogemused, teadmised, oskused.
Tasemel tegijad!
Enne kui mujalt soetad, küsi nõu ja soeta Droonimaailmast.
(Mart, Google)
Mehed teavad mida teevad. (Priit, Google)